• 2020 Kurulum Ve Ticari Kayıt İşlemleri

 • 2019 Yılı

  Çizimofisi Markası ile kazanılan tecrübeler ile yeni tasarım markası oluşum süreci başlatılmış olup bu sürecin sonun da Mdesing Markası tasarım süreçleri tamamlanarak Türk Patent Enstitüsünde resmi işlemlerine başlanmıştır. Mdesing dünyanın en önde gelen tasarım ve render programlarıyla iç mekan, inşaat, peyzaj alanlarında 3D tasarım ve render animasyon hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
 • 2018 Markalaşma ve Lisans

  ÇİZİMOFİSİ, Markasının Logo, İsim, Slogan tasarım çalışması tamamlanarak, Türk Patent Enstitüsüne Marka başvurusunda bulunularak İsim ve Logo tescil ettirilmiştir. Dış mekan, İç mekan ve ürün tasarımında sektörün ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak ticari yazılımlar alınmıştır. Web sayfası resmi işlemleri tamamlanarak yayına alınmıştır. İş ortakları olarak kendi alanının en önde gelen yurt dışı ve yurt içi firmalarıyla görüşmeler yapılarak yazılı izinler alınmıştır.
 • 2017 Fikrin Doğuşu

  Sektörde toplam on üç yıl profesyonel çalışma süreleri sonunda elde edilen tecrübeler, deneyimler birikimler hizmet sektöründe kendi alanında yenilikçi özgün ve bulundurduğu haklar ve değerler bakımından Türkiye, de tek olan online hizmet vermeyi hedefleyen Çizim ve Tasarım firması kurma çalışması noktasında karar alınmıştır.

 • 2016 Yılı

  Tasarım ve teknik çizim alında özellikle Soft Mobilyalar, Panel Mobilya, Genç Odası, Mutfak mobilyası, Ray dolap, Banyo, Vestiyer, Tv Ünitesi, Kapı, Projeli ürünler alında sektörün önde gelen yurtdışı ve yurt içi firmaları hassas bir şekilde incelenmeye alınarak sektörün trendleri ve müşteri beklentileri farklı tasarımcıların gözünden detaylı olarak incelenmiştir.
 • 2015 Yılı

  Teknik çizim ve tasarım alanında dünyanın en önde gelen teknik çizim, tasarım programlarından olan Autocad, Solidwörks, 3DS Stüdio Max programlarının eğitimlerini alınarak alt yapı çalışmalarına başlanmıştır. Ardından alınan eğitimlerle tasarım ve çalışmalar yapılarak sektöre adım atılmıştır.
 • 2014 Yılı

  Mobilya Sektöründe alanında alınan 5 yıllık Teknik çizim ve tasarım eğitimini Lisans düzeyine taşımak için Karadeniz Teknik Üniversitesinde lisans eğitimi alınmıştır. Alınan eğitimle malzeme, mobilya üretim, tasarım konularında deneyim ileri seviye ulaştırılmıştır.
Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı ola biliriz ?