Çizim Ofisi, 2018 Yılında ülkemizde faaliyette bulunan mobilya ve dekorasyon firmalarının teknik çizim, tasarım alanındaki ihtiyaçlarını gidermek ve bu alanlardakivarlığını güçlendirmek için doğdu. Kısa zaman içerisinde marka bilinirliğine ulaşan Çizimofisi, teknik donanımlı alanında uzman profesyonel personellerle özgün teknik çizim ve tasarım hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşterilerinin beklentilerini aşmayı hedeflemektedir.


     Uzun yıllar mobilya ve dekorasyon sektöründe süren profesyonel çalışma yaşamını online dünyaya ya taşıma amacıyla kurulan cizimofisi.com.tr mekanlara uygun en şık ve zarif tasarımları en uygun fiyat politikasıyla teknik ve görsel çizimlere dönüştürmek isteyen mobilya firmalarını hedeflemektedir. Başarılarını özgün, sade, tutku ve estetik çizgisiyle harmanlayan cizimofisi.com.tr çağın getirilerine ayak uydurmak ve trendlerin takipçisi değil öncüsü olmak gayesiyle çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir. Çizimofisi.com.tr geniş ürün kartela renk yelpazesi çeşitliliğini lisansına sahip olduğu çizim tasarım programıyla ürün ve mekânların teknik çizim ve görsel tasarımını yapmaktadır. Bütün tasarımlar dünyada estetik, konfor, özgünlüğün buluştuğu çizgilerden esinlenerek tasarlanmaktadır. Mobilya ve dekorasyon sektöründe tüm dünyaya sorunsuz profesyonel hizmet ulaştırmaktadır.


     Çizimofisi, tasarım, teknik çizim ve hizmetlerinin kalitesi ile sağladığı müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirlemiştir. Tüm tasarımlarında şıklık, kalite ve profesyonel sunumu harmanlayan Çizimofisi; modern çağın getirisi olan sosyal medya mecralarında da önemli bir kitle edinmiştir. Hizmetlerine ilk günkü aşkla ve heyecanla devam eden firma; kalitenin, başarının ve kusursuz hizmetin aranan yüzü olmayı hedeflemektedir.

Hayal edilen çizim ve tasarımların adresi.
CEO
Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı ola biliriz ?