Dünya genelinde en çok tercih edilen tasarım programlarıyla 3D modellemesi yapılan Dış mekan, İç mekan, Peyzaj tasarımları, Ürün tasarımları HD ve isteğe bağlı olarak 4K resim kalitesinde renderlar alınmaktadır. Dış mekan tasarımların da Konut Projeleri, AVM Projeleri, Apartman, Fabrika Tasarımları, Peyzaj tasarımlarına İç Mekan tasarımlarında Cafe & Mekan, Mağaza, Ofis, Spa & Fıtness, Mutfak, Yemek odası, Yatak odası, Çoçuk odası, Ante & Hol, Banyo Ürün Tasarımlarında Mobilya tasarımları, ahşap tasarımlar, Metal Tasarımlar, Kompozit tasarımlar ürün gruplarıdır.

Alınan renderlar tasarım alanının büyüklüğüne, tasarımın detaylandırılmasına bağlı olarak sayı olarak değişiklik göstermektedir.

Size göndermiş olduğumuz render dosyalarında render işlemlerinden sonra post production çalışmaları yapılarak kalite olarak üst düzey müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.İç Mekan Tasarımın çalışmalarından Çoçuk odası render görseli.Ürün Tasarımın çalışmalarından Mobbilya tasarım render görseli.İç Mekan Tasarımın çalışmalarından Fıtness Salonu render görseli.Dış Mekan Tasarım çalışmalarından Peyzaj render görseli.
Open chat
Merhaba
Size nasıl yardımcı ola biliriz ?